PAIESKA
Pagalba
Įveskite prekės arba gamintojo pavadinimą :

 
Galima naudoti ir šablonus:
 "_" - bet koks simbolis
 "%" - keletas bet kokių simbolių
block footer
KREPSELIS
KREPŠELIS
Kiekis Prekė Suma  
line
Viso: 0.00 Lt 
 
block footer
APIE
  UAB "ELERA" Lietuvos rinkoje dirba nuo 1994 metų. Pagrindinė bendrovės veiklos sritis - didmeninė ir mažmeninė prekyba Vokietijos firmų gamybos elektrotechnine aparatūra ir instaliaciniais gaminiais, kurie skirti:
* elektros tinklų įmonėms
* pramonei
* transformatorinėms ir paskirstymo įrengimams
* individualios ir visuomeninės paskirties statinių instaliavimui
  Glaudus bendradarbiavimas su žinomais Vokietijos elektros aparatūros gamintojais Jean Müller GmbH, ABL Sursum GmbH, Horstmann GmbH, Driescher GmbH, Pfisterer GmbH ir kt. leidžia mums pasiūlyti vartotojui nuo paprasto instaliacinio kištuko iki 1600A žemos įtampos arba 10kV jungimo aparatų. Tai reiškia sekančiai: " Elektros aparatūra iš vienų rankų".
  Elektrotechnikos specialistai seniai žino, kad patikimumą ir saugumą gali garantuoti tik aukštos kokybės gaminiai.
Tai pasiekia pastoviai besivystanti Jean Müller GmbH, ji yra įkurta 1897 metais, kurioje įmonės augimas tampriai susijęs su tradicija ir pažanga bei glaudžiu ryšiu su produkcijos vartotojais.
  Vokietijos firma ABL buvo įkurta 1922, o firma SURSUM - 1912 metais, kurios susijungė 1986 metais ir vadinasi ABL Sursum. Jų produkciją Lietuvos rinkai UAB "ELERA" siūlo nuo 1994 metų. Šių firmų vystymesi yra elektrotechnikos specialistams įdomių momentų. Pavyzdžiui, firma SURSUM 1914 metais pradėjo gaminti variklių paleidiklius, o firma ABL pirmą kartą 1925 metais savo produkciją demonstravo Leipcigo mugėje ir 1926 metais užpatentavo apsauginio (įžeminimo) kontakto (schuko-šuko) sistemos principinę idėją ir t.t. Taip galima rašyti apie visas Vokietijos įmones, kurių produkciją parduoda ir atstovauja UAB "ELERA".
  Dar kartą pabrėžiame, kad prekiaujame senai įkurtų ir išsivysčiusių Vokietijos firmų kokybiška, patikima ir saugia produkcija.
  Siekdami sparčiai išpildyti savo įsipareigojimus klietams, dalį produkcijos nuolat sandėluojame sandėlyje Vilniuje, o užsakymus stengiamės įvykdyti kuo greičiau. Taikome lanksčią nuolaidų sistemą, kur gaminių kainos priklauso nuo perkamo kiekio, apmokėjimo tvarkos, užsakymų dažnio ir t.t.
  Kviečiame apsilankyti.